Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Урочисті проводи до лав Збройних сил України

Сьогодні в районному центрі в смт Крижопіль відбулася урочиста церемонія проводів на строкову службу до війська шістнадцяти  юнаків із Крижопільського  району. 

В районному Будинку культури   зібралися батьки, брати і сестри, родичі, численні друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. 

Із напутніми словами і найкращими побажаннями виступили перед новобранцями військовий комісар, підполковник Олег Стецюк, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тимчишена, заступник голови районної громадської організації «Спілка учасників АТО» Ігор Колодій, мати одного з призовників – Олена Борисівна Бабій.  Вони підкреслили, що   незабаром кожен з призовників вирушить у військову частину, туди, де кують військову  дисципліну, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації. У ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил. Бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно.

         «Сьогодні саме той час, коли наша держава і весь український народ потребує  вашого захисту, наполегливості, розуму та уміння.  Пам’ятайте, що саме на ваших плечах нині тримаються підвалини незалежності та демократії» - звернулася до юнаків з напутнім словом  Н. Тимчишена. 

«Це перше найважче випробування в житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Будьте гідні слави своїх предків, не забувайте, що стоїте на охороні рідного краю, його честі, служіть на славу Україні, задля її добра», - звучало у вітаннях.

Урочисто лунала клятва призовників про патріотичний обов’язок, яку прочитав майбутній захисник України Вадим Решетник і яку підтримали усі призовники.

Благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя настоятель Свято-Миколаївського храму селища Крижопіль отець Віталій, який окропив хлопців свяченою водою та кожному подарував іконки-обереги. 

До всіх привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників,  приєдналися працівники районного Будинку культури, які порадували присутніх своїми яскравими виступами.