Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Весна. Велике прибирання

Триває  традиційний двомісячник з благоустрою та санітарної очистки. Воно й зрозуміло – весна. Разом зі снігом знову зійшли лише частини наших доріг, а всі «принади» вздовж вулиць, шляхів, у сквериках, біля обійсть – навпаки «вийшли» на очі.

І знову, як і впродовж багатьох років, до непростої, важкої, інколи дуже бридотної справи наведення порядку вздовж доріг залучаються люди, які мають зовсім інші службові обов'язки. Вирубують хащі на прилеглих смугах, визбирують сміття, підбілюють дерева. Бо так треба. Бо про район часто судять з перших кілометрів його території. Бо весна, і незабаром – Великдень.

Тому-то минулого четверга державні службовці-жінки йшли на роботу з відрами і щітками, а чоловіки рубають хащі вже давненько.  Працювали і представники інших організацій, служб і підприємств.  І після такого великого прибирання навіть наші старі дороги, виокреслені підбіленими стовбурами, ніби  «помолодшали». 

Прикро тільки, що по цих дорогах знову їздитимуть паскудники, які викидатимуть на шляху що тільки завгодно - починаючи від памперсів-прокладок і закінчуючи трупами худоби. Хоч би одного такого зловити та примусити на кількох кілометрах зробити те, що з року в рік роблять інші… Тобто, в легке покарання – велике прибирання. Тоді б, може, оцим гарним усміхненим людям, яким велика вдячність, було б менше роботи…

Гарні дівчата з районної державної адміністрації, районної ради управлінь та  відділів територіальних органів влади вміють і навколишній світ робити гарним

 Працелюбність виховується прикладом – це добре знають і демонструють у відділі освіти.