Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Веселе Свято картоплі

 

 

Напрочуд чудово, яскраво та емоційно і пройшло на Крижопільщині Свято картоплі, що відбулося за ініціативи відділу культури і туризму райдержадміністрації  в рамках районного фестивалю української традиційої кухні під гаслом "Нагодує всіх вона - ця картопелька смачна!».

Цього разу осередком проведення фестивалю випала честь стати селу Висока Гребля Андріяшівської сільської територіальної громади, яке привітно та щиро приймало гостей з усього району.

На святі кожна сільська територіальна громада району презентувала свої  різноманітні страви з картоплі, а також розважала гостей яскравими  та колоритними виступами.

Свої незвичні вироби зі звичної  картоплі, гарбуза та редису  демонстрували  умілиці  Крижопільського професійного будівельного ліцею.

У святковому частуванні взяли участь голови райдержадміністрації та районної ради, їхні заступники, трудові колективи районних установ та організацій, мешканці села Висока Гребля.

Привітавши учасників та гостей, голова райдержадміністрації Валентин Панчук висловив сподівання щодо частішого проведення подібних «смачних» заходів, адже українська кухня  є найкращою в світі,  а також відзначив важливість збереження та популяризації багатовікових традицій українського народу, які яскраво виражені в національній кухні, мистецтві, творчості, фольклорі та національному вбранні – вишиванці.

Свято завершилося гарними танцями та піснями, а також запрошенням Кісницького сільського голови Людмили  Гижко  провести наступне частування українськими  стравами  у  селі  Кісниця.