Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вчилися писати грантові проекти

На нараду – семінар 23 лютого 2016 року зібралися сільські голови, секретарі сільських рад, заступник голови райдержадміністрації,Валентина Круць, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради, начальник ДП “Крижопільводоканал” Дмитро Бесараба, заступник військового комісара Віктор Мороз і старший офіцер  Крижопільського райвійськкомату Володимир Лозінський.

Після  вступного слова голови районної ради  Петра Тамбовцева  було розглянуто ряд актуальних питань.

Працівники військомату розповіли про  завдання щодо відновлення військового обліку,  перевірку готовності пунктів збору сільських рад до проведення наступних черг військової мобілізації та відбір  кандидатів для проходження військової  служби за контрактом.

Про організацію роботи пришкільних таборів у навчальних закладах району в 2016 році йшлося у виступах заступника голови райдержадміністрації Валентини Круць та головного спеціаліста відділу освіти  Олени Баліцької .

Керівники громад обговорили пропозицію начальника ДП “Крижопільводоканал” Дмитра Бесараби про передачу в експлуатацію водопровідної мережі сіл Голубече, Жабокрич, Красносілка, Крикливець, Тернівка до ДП “Крижопільводоканал”.                                       

 З основними пріоритетами 13 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад ознайомила керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія   Тимчишена .

Найбільше уваги на нараді-семінарі було приділено практичним аспектам підготовки проектних заявок на 13 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Тут з детальними консультаціями виступили начальник управління   економічного розвитку райдержадміністрації  Галина Магуран та головний спеціаліст відділу     організаційного та методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Віта Коваль.