Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Важливі питання, відповідний рівень обговорення

11 лютого в залі засідань районної ради було   проведено  нараду-семінар  з селищним та сільськими головами за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій.

 Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації Лідія Семенюк подякувала керівникам територіальних громад за роботу щодо розвитку територій у 2013 році, висловила впевненість, що, незважаючи на досить високі завдання по наповненню бюджету району та сільських рад у нинішньому році, 2014 рік теж буде успішним у  соціально-економічному розвитку територіальних громад району.

Впродовж лютого-березня, - відзначила Лідія Павлівна, -  належить провести загальні збори громадян, де проаналізувати, що зроблено у кожному населеному пункті, що планується зробити громадою і для громади в нинішньому році.

Про участь сільських та селищної рад в одинадцятому  обласному конкурсі проектів розвитку  територіальних громад у 2014 році   інформували Наталія Тимчишина, керуюча справами виконавчого апарату районної ради, і Галина Магуран, начальник управління економіки і торгівлі  райдержадміністрації.  Питання участі у вітчизняних та міжнародних грантових програмах та конкурсах є одним з основних, яке буде розглядатися на загальних зборах громадян за місцем проживання, які проходитимуть в районі лютого-березня 2014 року, - підкреслила Наталія Дмитрівна. Враховуючи те, що 2014 рік визначений Президентом України В.Ф. Януковичем як рік розвитку місцевого самоврядування, очільникам територіальних громад побажали успіхів у грантовій діяльності, адже саме вона має забезпечити реалізацію стратегій розвитку територіальних громад на період до 2020 року та сприятиме більш тісній співпраці органів місцевого самоврядування, громадських організацій та суб’єктів підприємницької діяльності.  

Питання укладання органами місцевого самоврядування соціальних угод з агроформуваннями, які здійснюють господарську діяльність на їхній території, висвітлила  Марина Безусяк, начальник відділу регіонального розвитку сільської місцевості,врегулювання відносин власності, функціонування  аграрного ринку та інформаційного забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Вона проаналізувала виконання  Угод, укладених у 2013 році на  суму  2 млн786 тис.грн,  у  розрізі  територіальних  громад  району  та наголосила, що, з  метою  виконання  доручення  голови  обласної  державної  адміністрації  щодо  розвитку  сільських  територій, необхідно  забезпечити  укладання  соціальних  Угод  між  органами  місцевого  самоврядування  та  агроформуваннями  і підприємцями усіх форм власності на  2014  рік. 

Про заходи щодо протидії та виявлення корупції, пов’язані з набранням чинності з 1 січня 2014 року Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань  запобігання  та виявлення корупції, і про декларування доходів у 2014 році розповіла  Вікторія Котюжанська, начальник відділу правового і кадрового забезпечення апарату  райдержадміністрації.

Василь  Дерев’янчук, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, висловив подяку секретарям сільських рад за допомогу у створенні соціальних паспортів ветеранів Великої Вітчизняної війни та  жерств нацистських переслідувань.

Про стан роботи щодо впорядкування архівних документів в органах місцевого самоврядування доповіла Галина Дмитренко, начальник архівного відділу райдержадміністрації.

З інформаціями щодо роботи служб на нараді виступили також директор районного центру зайнятості Любов Войтенко та начальник відділу з питань праці, соціально-трудових відносин, зайнятості та альтернативної служби управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Лозінський.

Нарада пройшла злагоджено, конструктивно, на всі питання  сільських голів було дано вичерпні відповіді.