Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вагомі здобутки у спорті

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік та Календарного плану масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України на 2017 рік, затверджених Міністерством молоді та спорту України з 22 по 25 червня цього року в місті Скадовську Херсонської області проходила Всеукраїнська Колосіада серед голів об'єднаних територіальних громад, сільських та селищних голів, старост, присвячена Дню Конституції України та Дню заснування Міжнародного олімпійського комітету.

У спортивних заходах взяли участь збірні 18 областей України – голови об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост. 
 

З поміж 285 учасників гідно була представлена команда Вінницької області. Що найбільше приємно для Крижопільчан – більшість гравців волейбольної команди в змаганнях серед чоловіків склали сільські голови Голубечого, Городківки, Крикливця та Гарячківки, які в підсумку зайняли I місце, і стали чемпіонами Колосіади серед голів об'єднаних територіальних громад, сільських та селищних голів, старост.

До складу команди ввійшли:

- Приймак Генадій Васильович (Зарічненська сіл.рада, Тульчинський р-н)

- Коваль Олег Володимирович  (Голубецька сіл. р, Крижопільський р-н)

- Котюжанський Олег Михайлович  (Гарячківська сіл. р., Крижопільський р-н) - - Смішний Олексій Васильович  (Крикливецька сіл.р.,Крижопільський р-н)

- Гаврилюк Олександр Анатолійович (Городківська сіл.р.,Крижопільський р-н)

- Киричишин Володимир Григорович (Миколаївська сіл.р., Козятинський р-н)

- Мельничук Олександр Анатолійович (Глухівецька сіл.р., Козятинський р-н)

Вітаємо переможців зичимо подальших успіхів у спортивних звершеннях!