Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

В пам'ять про героя

12 жовтня,  в СЗШ І-ІІІ ст.№2 смт Крижопіль, напередодні відзначення в районі Дня захисника України та Дня Українського козацтва, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки  прaпoрщика Бoндaря Руслaна Вaсильoвича, який зaгинув 20 бeрeзня цього року вiд кулi снaйпeрa у сeлищi Нoвoтрoїцькe Вoлнoвaськoгo рaйoну  Дoнeцькoї oблaстi.

Він загинув як патріот, виконавши до кінця свій військовий та громадянський обов’язок. Він був справжнім воїном,  відважною і водночас доброю та щирою людиною .

Зa особисту мужнiсть, виявлeну у зaхистi дeржaвнoгo сувeрeнiтeту тa тeритoрiaльнoї цiлiснoстi Укрaїни, сaмoвiддaнe викoнaння вiйськoвoгo oбoв’язку Прeзидeнт Укрaїни свoїм Укaзoм вiд 22.05.2017 рoку №138/2017 «Прo вiдзнaчeння дeржaвними нaгoрoдaми» нaгoрoдив oрдeнoм «Зaмужнiсть» III ступeня Бoндaря Руслaнa Вaсильoвичa (пoсмeртнo).

 Учні  рідної для загиблого воїна школи показали творчу композицію «Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну!», приурочену дитинству, юності Руслана, його службі в Збройних силах України. Запрошені відвідали шкільний музей бойової слави.

У заході взяли участь   голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної Петро Тамбовцев, голова громадської організації «Спілка учасників АТО» Юрій Савченко, мама Руслана Бондаря, батьки та родини загиблих у АТО мешканців Крижополя, побратими воїна, представники інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації району.

«Відтепер колектив школи матиме за приклад у своїй роботі трьох славних земляків, чиї імена викарбовано на меморіальних плитах при вході до навчального закладу.

 Ім’я Руслaнa Бoндaря, усіх земляків-військовослужбовців, які віддали своє життя задля миру, свободи та  територіальної  цілісності рідної держави, назавжди залишаться в пам’яті крижопільчан. Вони подали гідний приклад патріотизму майбутнім поколінням. Пам’ять про них вічна!

Маємо сподіватись на краще. Вірити, що війна на Сході України закінчиться і закінчиться обов’язково перемогою Українського народу, бо з нами - правда, за нами – перемога. Вірити у майбутнє своєї держави. Пам`ятати: Україна - єдина!» - зазначив голова райдержадміністрації Валентин Панчук.

Право відкрити меморіальну дошку було надано воїну-побратиму Руслана Бондаря – Сергію.