Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Увага! Загальні збори громадян

На вимогу частини 7 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” складено орієнтовний графік проведення загальних зборів  (сходів ) громадян за місцем проживання у населених пунктах Крижопільського району в 2018 році.

Згідно з чинним законодавством до компетенції зборів належить обговорення та вирішення питань місцевого значення, а також:

-          звіту сільського, селищного голови про свою роботу за звітний період;

-          звітів депутатів місцевих рад усіх рівнів про свою роботу перед виборцями;

-          звітів керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади  про роботу в 2017 році;

-          інформації про хід виконання програми розвитку територіальної громади;

-          інформації представників територіального органу поліції про стан правопорядку, заходи, які вживаються щодо попередження правопорушень.

 

Увага! Графік проведення зборів попередній, тому можливі коригування дат проведення!

 Графік

проведення загальних  зборів громадян у територіальних громадах

Крижопільського району в 2018 році

з/п

Назва населеного

пункту

Дата

проведення

Час

 проведення

Місце

проведення

Представники

1

2

3

4

5

6

  1

Андріяшівка

21.03.2018р.

13-00

СК с.В.Гребля

Русін І.І.

Коновал В.П.

Муляр С.С.

  2

Вербка

26.03.2018р.

10-00

СБК с.Вербка

Дерев’янчук В.Г.

Білявський Ю.І.

 

  3

Вільшанка

30.03.2018р.

10-00

СБК с.Вільшанка

Пастушенко В.М.

Чорноблавський М.Ф.

Шумило В.В.

  4

Гарячківка

14.03.2018р.

13-00

СБК с.Гарячківка

Панчук В.І.

Хмеляр О.О.

Хмеляр С.О.

  5

Голубече, Княжа Криниця

31.03.2018р.

14-00

 

СБК с. Голубече

 

Войтенко Л.А.

Василишена Л.М.

Теличко І.В.

Русін І.І.

  6

Городківка

27.03.2018р.

10-00

СБК с.Городківка

Панчук В.І.

Кубаль В.Г.

Сметанюк О.Г.

  7

Дахталія

10.03.2018р.

10-00

СБК с.Дахталія

Тамбовцев П.С.

Кравець О.П.

  8

Джугастра

30.03.2018р.

13-00

СБК с.Джугастра

Круць В.А.

Дерев’янчук В.Г.

Леонівка

29.03.2018р.

13-00

СК с.Леонівка

Панчук В.І.

Шадура В.Л.

 

  9

Жабокрич

18.03.2018р.

10-00

СБК с.Жабокрич

Пастушенко В.М.

Семенюк Л.П.

Шевчук Н.І.

 10

Заболотне

28.03.2018р.

10-00

СБК с.Заболотне

Круць В.А.

Миколюк В.Д.

 

 11

Кісниця

21.03.2018р.

10-00

СК с.Кісниця

Кушнір В.А.

Кречківський А.І.

 12

Красносілка

23.03.2018р.

10-00

СБК с.Красносілка

Тамбовцев П.С.

Зеленянка

15.03.2018р.

10-00

СК с.Зеленянка

Гандзюк Ю.А.

 13

Крикливець, Іллівка

22.03.2018р.

10-00

СБК с.Крикливець

Шевчук Г.П.

Лозовська Р.М.

Корчовий О.К.

 14

Куниче

14.03.2018р.

10-00

Адмінбудинок

Пастушенко В.М.

Нагірняк В.В.

 15

Павлівка

16.03.2018р.

10-00

СБК с. Павлівка

Войтенко Л.А.

Дейлик Н.Л.

 16

Савчине

19.03.2018р.

10-00

СБК  с.Савчине

Русін І.І.

Капріца А.О.

Харук О.І.

 17

Соколівка

Левків

24.03.2018р.

10-00

СБК с.Соколівка

Пацай В.В.

Пляцок Р.П.

Паляниця М.В.

24.03.2018р.

13-00

СК с.Левків

Кушнір В.А.

Паляниця М.В.

 18

Тернівка

22.03.2018р.

13-00

СБК с.Тернівка

Коновал В.П.

Тимчишена Н.Д.

Андрушенко С.В.

 19

Шарапанівка

29.03.2018р.

10-00

СБК с.Шарапанівка

 

Кройтор О.В.

Лозовська Р.М.

Янкова В.В.

Гоцуляк В.М.