Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Утворено районну Спілку учасників АТО

25 травня 2015 року пройшли установчі збори засновників громадської організації «Крижопільська районна громадська організація «Спілка учасників АТО».

В установчих зборах взяли участь військовозобов’язані Крижопільського району, призвані під час першої черги мобілізації, були звільнені та стали на військовий облік. Це захисники України з райцентру та сіл району: Городківка, Гарячківка, Голубече, Заболотне, Зеленянка, Вільшанка, Джугастра, всього – 16 осіб.

Як годиться, було обрано головуючого та секретаря установчих зборів. Ними, чи не вперше в житті, були Сергій Тофан з Городківки та Віктор Піляй з Голубечого - молоді чоловіки, які не набули досвіду виступів, але мають великий запас мужності та патріотизму, почуття відповідальності за долю країни, за долю своїх родин.

У зборах взяв участь голова районної ради Анатолій Стратієвський. Тому окрім виборів керівних органів громадської організації, затвердження Статуту, - мова йшла також про соціальний захист демобілізованих: двоє з присутніх потребують працевлаштування, у декого не розглянуто заяви про виділення земельних ділянок.

На зборах обрано правління громадської організації, до складу якого ввійшли Юрій Савченко, Ігор Колодій, Сергій Тофан.

Очолити «Крижопільську районну громадську організацію «Спілка учасників АТО» учасники зборів одноголосно довірили Юрію Савченку, син якого - Олександр -  загинув на Сході України, захищаючи її цілісність та незалежність.