Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Утворено районну Раду регіонального розвитку

 

До складу районної Ради регіонального розвитку увійшли голова районної ради, сільські та селищний голови району,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники найбільших виробничих підприємств району.

Основним питанням, винесеним на розгляд, було формування перспективного плану розвитку Крижопільського району на 2019-2021 роки.

Очільник району наголосив, що розроблено план розвитку району в цілому, до якої  увійшли пропозиції від кожної сільської та селищної громади. За його словами, Перспективний план розвитку Крижопільського району на 2019-2021 роки допоможе визначати нагальні пріоритети та стимулювати громади.

«Нами розроблений перелік першочергових об’єктів, які планується реалізувати протягом наступних трьох років. Це проектний варіант, чекаю пропозицій і від вас! Також я наголошую всім: залучайте громадськість, проведіть обговорення на своїй території та визначте важливі для вас об’єкти, – додав Валентин Панчук. – Кожен із жителів громади має усвідомлювати, що він також долучається до розвитку своєї території».

Детальна інформація за посиланням:

 http://kryzh.gov.ua/ua/upravlinnia-rehionalnoho-rozvytku/8478-rozrobyly-propozytsii-proektiv-sotsialno-ekonomichnoho-rozvytku-do-perspektyvnoho-planu-rehionalnoho-rozvytku-vinnytskoi-oblasti-na-2019-2021-roky