Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  15 лютого 2018 року в районному Будинку культури пройшла зустріч керівництва району  з ветеранами бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

З вітальним словом до ветеранів -  учасників бойових дій звернувся голова районної ради Петро Тамбовцев, який, зокрема, зазначив:

Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу. Неодноразово ризикуючи своїм життям, ви чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах.

За часів колишнього СРСР тема участі військових у локальних війнах зумисно замовчувалася. Україна ж першою на пострадянському просторі на знак глибокої поваги до своїх синів, яким мимоволі випало воювати далеко від рідних домівок і до того ж за чужі інтереси, почала офіційно відзначати 15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У збройних конфліктах на чужій землі ви гідно виконали свій обов’язок і виявили найкращі моральні якості, особистий героїзм, з одного боку, толерантність і милосердя, – те, що притаманно українським воїнам – чим заслужили визнання і вдячність інших народів.

 Щиро дякую вам за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене. ви, воїни-афганці, завжди будете яскравим взірцем для українських патріотів.

 Від Крижопільської районної ради і райдержадміністрації, від усього депутатського корпусу зичу вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам , достатку і довголіття, аби жахіття війн більше ніколи не поверталися у наше мирне життя.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять  воїнів, які загинули, померли  від ран та різних недуг – учасників війни в Афганістані, а також воїнів-земляків, які загинули в зоні антитерористичної операції на Сході України.

Голова районної ради Петро Тамбовцев і заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць вручили  адресну допомогу сім’ям загиблих та померлих воїнів-афганців, інвалідам війни в Афганістані.

У заході взяв також участь заступник голови районної ради Іван Русін.

Урочистості продовжилися тематичною концертною програмою.

Учасники зустрічі відвідали могили загиблих та померлих, квіти покладено також на могили воїнів-інтернаціоналістів у селах району.