Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

 

7 грудня у районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. В урочистому зібранні взяли участь сільські та селищний голови, секретарі сільських та селищної рад, депутати районної, селищної та сільських рад, посадові особи місцевого самоврядування району, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники громадськості.

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Петро Тамбовцев  зупинився на спільній роботі органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади району, діяльності депутатів щодо успішного розвитку територіальних громад Крижопільщини: «Місцеве самоврядування Крижопільського району представлене, крім інших суб’єктів, 20-ма сільськими, селищною радами і районною радою, до яких обрано 336 депутатів.

Мені випала висока довіра бути обраним головою районної ради 7 скликання. Очолити орган місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селища нашого району – велика честь, але водночас - і велика відповідальність. Адже непросто організувати роботу депутатського корпусу і в досить складних суспільно-політичних умовах продемонструвати вміння усіх територіальних громад діяти злагоджено у співпраці з органами виконавчої влади. Я вдячний депутатам районної ради – авторитетним і досвідченим фахівцям, які по-справжньому, на ділі, вболівають за долю Крижопільщини, за її теперішнє і майбутнє.

Сьогодні злагоджену роботу сільських, селищної та районної рад забезпечують 93 посадові особи  - це ті  люди, котрі обрали своєю професійною діяльністю службу в органах місцевого самоврядування, чиєю наполегливою працею, волею, енергією, професіоналізмом створюється історія місцевого самоврядування Крижопільщини. Це – ваше свято. Ви щодня в гущі людського буття, покладаючи на свої плечі важкий тягар непростого діалогу з людьми (до речі, у перекладі з латини термін «муніципальний» означає: «беру, переношу тягар на себе»).

Найчастіше люди сприймають владу як єдиний державний організм. Вважаю, що розв’язання накопичених проблем – це спільна робота органів самоврядування і виконавчої влади. Тільки спільно ми зможемо вирішувати проблеми людей, проблеми громад. Радує, що в нашому районі у стосунках між гілками влади , між радами різних рівнів є конструктивна співпраця і взаєморозуміння, пошук компромісів у вирішенні нагальних питань, які так часто ставить перед нами сьогодення. Про що свідчить біля 200 угод про співфінансування, укладених впродовж поточного року  - оце і є оте «підкладене плече допомоги», за яке слід щиро подякувати.

Районна рада, депутатський корпус і виконавча гілка влади спільно працюють на виконання Стратегії розвитку Крижопільського району «Крижопільщина – 2020», яка спрямована на реалізацію інтересів громади, настроїв, сподівань і очікувань наших громадян. Управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації  спільно зі структурними підрозділами, комунальними установами та органами місцевого самоврядування району вже розроблено пропозиції проектів соціально-економічного розвитку до Перспективного Плану регіонального розвитку Вінницької області на 2019-2021 роки. Вірю, що співпраця дозволить нам успішно долати усі соціальні та економічні виклики».

Вітаючи присутніх, голова районної державної адміністрації Валентин Панчук від імені органів виконавчої влади подякував усім за співпрацю, побажав здоров’я, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності.

Разом з головою районної ради він вручив працівникам органів місцевого самоврядування Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Працівники культури учасникам урочистого зібрання подарували цікаві художні номери.