Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Урочисті проводи до лав Збройних сил України

29 травня 2014 року, в районному Будинку культури відбулись урочисті проводи призовників  на службу до Збройних сил України.

На виконання указу про заходи з підвищення обороноздатності держави, яким передбачено відновлення призову на строкову військову службу, голова райдержадміністрації підписав розпорядження №70 від 12 травня «Про заходи, пов’язані з черговим призовом громадян України на строкову службу до Збройних сил України та інших військових формувань України у 2014 році».

До війська відправляються 55 призовників. Армійські ряди з району поповнюють  добре підготовлені і навчені юнаки. Під час проходження призивної комісії вони показали відмінне здоров’я, відповідну психологічну підготовку.

Розпочинає урочистий захід його ведуча Галина Роздорожнюк. Вона наводить слова народної мудрості: земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе  сама земля не може. Це свята справа тих, хто  їсть хліб, п’є воду, милується красотами своєї землі.

А далі, як і годиться у такий день, виступи-побажання старших товаришів, батьків.

У заході взяли участь та виступили голова районної ради Анатолій Стратієвський, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, військовий комісар Крижопільсько-Піщанського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Олег Стецюк, голова районної організації ветеранів війни і праці Михайло Бажура.

Усі виступаючі були єдині в тому, що за багато років свого існування Збройні сили України пройшли нелегкий шлях становлення. Але хоча життєві обставини та суспільні принципи за цей час змінювалися багато разів, захист Батьківщини, своєї родини як і завжди вважається почесним обов’язком усіх чоловіків.

Незважаючи на всі труднощі армійського життя та економічні обставини, що склались сьогодні в державі, захисники Вітчизни забезпечують обороноздатність України. Збройні сили підтверджують вірність Військовій присязі, конституційному обов’язку і є надійним гарантом миру та стабільності в державі.

Сьогодні військовослужбовці стали на заваді штучному розколу країни, продемонстрували при цьому кращі риси  захисника Вітчизни – відданість справі, повагу і турботу за безпеку та життя мирних людей. Адже за плечима Збройних сил України славні традиції предків, звитяга козацтва, батьків, дідів і прадідів, які здобували перемогу над фашизмом.  

З материнськими напутніми словами до призовників  звернулась мати призовника Олександра Роботи Світлана Робота.

Юнаки дали клятву на вірність народу України, текст якої зачитав призовник  Ігор Гонтар.

Благочинний району, протоієрей о. Миколай вручив кожному юнакові іконку з молитвою.

Працівники культури для усіх учасників урочистих проводів підготували концертну програму.