Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

У Вінницькій обласній раді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

5 грудня у приміщенні Вінницької обласної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На свято були запрошені депутати обласної ади, голови та заступники голів районних рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати районних та міських рад, сільські, селищні голови.

З вітальним словом перед присутніми виступили голова обласної ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Крученюк.

– Децентралізація влади, розбудова спроможного та повноцінного місцевого самоврядування європейського зразка є основою міцної та процвітаючої України, – зазначив Анатолій Олійник у своєму виступі. – Місцеве самоврядування має відповідати потребам сьогодення. Саме ми з вами спільними зусиллями здатні побудувати Українську державу європейського зразка. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень  самоврядних органів. Тож з нагоди свята вітаю всіх вас – представників місцевого самоврядування, бажаю добра, миру, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Вінниччини та України.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною Грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради нагородили керуючу справами виконавчого апарату районної ради, депутата районної ради 7 скликання Тимчишену Наталію Дмитрівну та депутата районної ради 5 ,6, 7 скликань Хмеляр Світлану Олександрівну .

Вітаємо!