Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

У Вінниці нагороджували кращих самоврядців області

 

14 грудня близько 300 керівників органів місцевого самоврядування Вінниччини зібрались разом, аби підбити підсумки роботи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за рік, що минає. У Загальних зборах ВОАОМС взяла участь делегація сільських голів  нашого району під керівництвом голови районної ради Петра Тамбовцева і його заступника Івана Русіна.

Перед початком засідання очільники області та керівництво Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування підбили підсумки   конкурсу «Успішне самоврядування Вінниччини», який організувала і проводила ВОАОМС.

-У конкурсі узяло участь 25 заявок. Всі вони були опрацьовані і оцінені, та рішенням Правління були обрані переможці конкурсу. Вони отримали відзнаки та грошові премії від ВОАОМС, – прокоментував керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк.

Так, успішною радою, за версією Асоціації, стала Котюжанська сільська рада Мурованокуриловецького району; ініціативним головою став  Кривошиївський сільський голова Юрій Шевченко; професійною посадовою особою місцевого самоврядування обрано Лілію Король, – головного бухгалтера Громадської сільської ради Літинського району; Олександра Коломійця визнано як кращого відповідального депутата Ладижинської міської ради, а кращим активістом територіальної громади стала Олена Пушкар з Калинівки.

Також за активну участь в роботі та розвитку громад Почесними грамотами від Вінницької ОДА та обласної ради  нагородили  кращих керівників та працівників органів місцевого самоврядування.

Відзнаки  отримали ті керівники територіальних громад, які своєю роботою та активною життєвою позицією сприяли ефективному впровадженню реформ з децентралізації, розбудові та розвитку своїх територій, створенню нових робочих місць, залучали інвестиції та реалізовували грантові проекти.

Приємно, що серед нагороджених грамотою і грошовою премією –Кісницький сільський голова Гижко Людмила Павлівна та Городківський сільський голова Гаврилюк Олександр Анатолійович.

 Вітаємо!