Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

У Вербці пройшли загальні збори громадян

28 березня 2018 року відбулися загальні збори громадян територіальної громади с. Вербка. На зборах були присутні:  жителі територіальної громади, депутати сільської  ради, заступник голови Крижопільської РДА – Круць Валентина Афанасіївна, депутат обласної ради Семенюк  Юрій Васильович, керуючий СГД «Вербка «ПрАТ ПК «Поділля», депутат районної ради Білявський Юрій Іванович.

            Сільський голова  Василь Павлович Насадюк у своєму звіті підсумував результати своєї роботи та органів місцевого самоврядування в цілому. Відмітив виконання місцевого бюджету за 2017 рік, який виконано на 133,6 % , що дало змогу покращити матеріальну, технічну, культурну базу об’єктів соціальної сфери та намітив плани на 2018 рік. Також зазначив, що   в 2017 році Вербська сільська рада узяла участь у  чотирнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінницької області, де стала переможцем проекту «Від Вас, дорослих, залежить наше майбутнє», загальна вартість проекту склала 200 тис. грн, за ці кошти закуплено меблі, спортивний інвентар для дитячого садка.

-   Вирішувати всі проблеми села, пов’язані з матеріальними затратами, сільській раді, звичайно, не під силу. Маю тверде переконання, що разом з небайдужими жителями села, депутатами, членами виконавчого комітету, з допомогою районної адміністрації, ради, дирекції  ПрАТ ПК « Поділля» ми зможемо і будемо робити все для того, щоб наше село було прекрасним.

Що зроблено – це вже в минулому, попереду є багато напрацювань, над якими необхідно працювати та втілювати в життя: це ремонт доріг,  завершення робіт по вуличному освітленню, благоустрій населених пунктів, співфінансування проектів  п’ятнадцятого обласного конкурсу розвитку територіальних громад  Вінницької області, які подані ГО « На крилах надії», та інші заходи, - зазначив насамкінець сільський голова.

Перед присутніми на зборах виступила заступник голови РДА Круць В.А., яка коротко ознайомила з роботою РДА за минулий рік, поінформувала  щодо планів та перспектив району на поточний рік в системі децентралізації, медичної, освітньої реформи. Також надала відповіді на задані питання.

На завершення сільський голова  висловив  слова вдячності жителям громади, районній адміністрації, районній раді, дирекції ПрАТ ПК «Поділля», депутатам різних рівнів, керівникам  установ та організацій за їхню співпрацю, порозуміння, побажав мирного неба, здоров’я і всяких гараздів.  

За матеріалами Вербської сільської ради