Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

У школах району пролунав Перший дзвоник

В урочистих лінійках взяли участь керівники району - голова районної державної адміністрації Валентин Панчук, який побував  у СЗШ І-ІІІ ст. №2 селища та Кісницькій СЗШ І-ІІ ст., і голова районної ради Анатолій Стратієвський, який у цей день вітав учнівський та учительський колективи Вербської СЗШ І-ІІІ ст.

Вітаючи  учнів Вербської СЗШ І-ІІІ ст., Анатолій Васильович підкреслив: потрібно учитись не для школи, а для життя, висловив упевненість, що новий навчальний рік збагатить учнів міцними знаннями, а батьки будуть пишатись їхніми успіхами.  Побажав дітям здоров’я, бути активними, досягати  високих результатів у житті, а ще – зростати патріотами України.

Запевнив учительський колектив, громадськість, що органи влади і надалі будуть робити усе можливе для розвитку освіти в районі.

Цьогоріч у загальноосвітніх закладах району різного ступеня навчатиметься 3086 учнів, в т.ч. 322 першокласники, 171 учень навчатиметься в 10 класі.

Під час проведення урочистих лінійок було піднято Державний Прапор України, лунав Державний Гімн України.

Вітчизні, єднанню українського народу у відстоюванні своїх кордонів, боротьбі за незалежність було присвячено і перший урок 2015-2016 навчального року.