Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

У школах райцентру відкрито блочно-модульну котельню, танцювальну залу та спортивний майданчик

 

Минулого тижня, на свято Останнього дзвоника в школах Крижопільського району було відкрито блочно-модульну котельню потужністю 800 кВт, танцювальну залу та спортивний майданчик. З метою участі у цих приємних заходах до району завітав депутат Верховної Ради по нашому округу Юрій Македон

Під час відкриття об’єктів голова Крижопільської РДА Валентин Панчук зауважив: «На сьогодні відкрито котельню і танцювальну залу в найбільшому навчальному закладі району – Крижопільській СЗШ І-ІІІ ст.. №1. Також у школі №2 райцентру ми відкриваємо спортивний майданчик. Робота у цьому напрямку триватиме й надалі за підтримки виконавчої влади, народного депутата Юрія Македона, підприємців району та небайдужих громадян».

Основні роботи з реконструкції системи опалення в СЗШ І – ІІІ ст. №1 імені Героя Другої світової війни Олега Бичковського було виконано ще у 2017 році. Загальна вартість проекту становить 1 млн. 494 тис. грн., у тому числі –  818 тис. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на  розвиток окремих територій та  676 тис. грн. коштом районного бюджету.

Кошторисна вартість проекту «Будівництво спортивного майданчика та поле для гри у міні-футбол біля СЗШ І-ІІІ ст. №2» становить 1,3 млн. грн. коштів державного бюджету.

Також придбання меблів та капітальний ремонт будівлі приміщення танцювальної  зали СЗШ №1 райцентру стало можливим завдяки субвенції на розвиток окремих територій. Загальна вартість проекту становить 291тис. грн.