Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

У День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відбувалися акції з нагоди вшанування пам’яті трагічних подій на Майдані п’ять років тому під час Революції Гідності. Нагадаймо, три дні, з 18 по 20 лютого 2014 року, тривали криваві розстріли майданівців у столиці. 107 воїнів Небесної сотні тоді втратила Україна, біля двох тисяч людей було поранено…
У День Героїв Небесної Сотні крижопільчани, як і вся Україна,  вшановували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Головним задумом дійства було згадати події тих днів та вшанувати загиблих патріотів, котрі, заплативши власним життям за свободу і європейський вибір українців, назавжди змінили хід історії нашої держави.
Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя.

У райцентрі біля пам’ятного знака «Борцям за волю України» відбувся мітинг.

Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні прийшли керівники району та селища – голова районної державної адміністрації Валентин Панчук і голова районної ради Петро Тамбовцев, їхні заступники, селищний голова Олександр Третьяков, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, районних осередків політичних партій та громадських організацій, трудових колективів, учнівська молодь,  громадськість селища.

Лунали слова пам’яті про українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

З болем відзначалось, що, на превеликий жаль, Небесною Сотнею не закінчились страждання України. Країна-агресор - Російська Федерація - не хоче бачити єдиною, сильною і головне Європейською нашу державу, підтримує тероризм, підтримує сепаратистів на Сході України, аби порушити територіальну цілісність України.

 Під мелодією «Плине  кача по Тисині» учасники мітингу поклали квіти  до пам’ятного знака «Борцям за волю України», хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.