Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Турнір пам’яті Володимира Копанова

 

21 липня відбувся районний турнір з настільного тенісу пам’яті Копанова Володимира Васильовича.

Перебуваючи на посаді сільського голови с. Андріяшівки він багато уваги приділяв розвитку фізичної культури і спорту серед молоді а особливо дитячій футбольній команді 1996-1997 років народження, яку тренував Анатолій Бурдейний. За його активної підтримки команда два роки поспіль у 2008 та 2009 роках перемагала в обласних змаганнях серед сільських школярів на кубок «Золотий колосок» та приймала участь у Всеукраїнських змаганнях 2009 року, де посіла 4 місце.

Розвиток настільного тенісу у школярів Високогреблянської школи також був у пріоритеті. Випускники саме цієї школи перемагають на районних змаганнях сільських спортивних ігор та захищають честь району на обласних.

Переможцем турніру серед чоловіків став Іванчук Максим з Високої Греблі, срібним призером – Володимир Гладкий з Крижополя, якому в день змагань виповнилось 65 років. Бронзу здобув крижопільчанин Микола Мовчан.

 Також у турнірі взяли участь і жінки. Вікторія Борейко, за активної підтримки маленького синочка та чоловіка, посіла I місце перемігши Катерину Русін.

  Районна організація ВФСТ «Колос» висловлює щиру подяку Крижопільському козацтву за допомогу в нагородженні переможців та призерів турніру цінними подарунками, а також сім’ї покійного за матеріальні заохочення спортсменів.

   Минуло з того часу, сім років як немає з нами Володимира Васильовича. Нехай земля буде йому пухом та завжди світлою пам'ять.