Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Турнір на честь героя

 

У неділю в Крижополі відбулися змагання з рукопашного бою на кубок пам’яті Олександра Савченка, нашого захисника, який віддав своє життя на сході України за її свободу, цілісність і незалежність.

Пам'ять може бути різною. Не лише у спогадах і шані, не тільки сумом і печаллю означена. А й у прагненні перемогти у спортивних поєдинках, яке так завзято демонстрували хлопчики і дівчатка минулої неділі у залі Крижопільської ДЮСШ. Перемогти так, як свого часу робив це він – добрий і сильний крижопільський хлопець Саша Савченко, майстер спорту, чемпіон багатьох змагань різного рівня – від обласних до всеукраїнських. Наперекір труднощам, серйозній хворобі, яку переніс у дитинстві, він завжди умів тримати удар - у спортивних поєдинках, у навчанні, у службі. І там, під Довжанським – до останнього свого подиху.

На урочисте відкриття змагань прийшли батьки Олександра – Людмила Василівна і Юрій Дмитрович Савченки, голова районної ради Петро Серафимович Тамбовцев, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Миколайович Пастушенко, воїни- учасники бойових дій на сході, мами і тата, бабусі і дідусі юних спортсменів, а ще керівники підприємств, які традиційно підтримують наш крижопільський уже славетний спортивний клуб рукопашного бою «Краб» - О.О. Гавріш – директор ПрАт «ПК «Поділля» та В.В. Нагірняк – директор ТОВ «Крижопільський елеватор». Керівник клубу, його організатор, головний тренер Сергій Антонович Рибачок, представляючи гостей, дякує їм за підтримку клубу, а також повідомляє про родзинку змагань – суддівську команду, що складається з старших «крабівців» - тепер уже чемпіонів і призерів України.

Захоплюючі, видовищні поєдинки тривали практично весь день.


Медалей і грамот того дня було дуже багато – в різних вікових групах і вагових категоріях. Ну а в загальному заліку першість здобув городківсьий загін «Крабу», крижопільчани – на другому місці, на третьому – рукопашники з Піщанки.
Медаль та грамоту за перше місце у своїй категорії здобув і племінник Олександра Савченка – Дмитрик Солоненко. Він з усіх сил прагне бути схожим на свого Сашу – гарно вчиться, займається спортом, музикою, багато читає. А ще має мрію: стати військовим лікарем, щоб рятувати військових.