Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Триває прийом заявок на участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

 

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» із соціально-економічного розвитку регіонів та громад у 2019 році. Прийом заявок завершується 9 серпня 2019 року.

Тематика конкурсу:

1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.

2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад.

3. Практики залучення молоді до місцевого самоврядування.

Партнером Мінрегіону в проведенні Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Переможці Конкурсу отримають суспільне визнання власного успіху, а також можливість обмінятися з колегами досвідом впровадження інновацій, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити і вдосконалити власні напрацювання. Нагадаємо, що протягом 2014-2018 років кращими визнано 142 практики.

Для участі у Конкурсі потрібно заповнити  заявку і надіслати її  електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int.

Більше інформації про Конкурс 2019 року читайте у буклеті.

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за телефонами: (044) 303-99-16 (внутрішні –114, 156, 115); (044) 590-47-76.

Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті Мінрегіону: http://minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/