Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Триває двомісячник благоустрою населених пунктів

Триває двомісячник благоустрою населених пунктів району. 

У квітні, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Багато заходів, що покликані відзначити цей день, проводяться як на державному , так і на місцевому та рівні. Це і озеленення територій, і прибирання парків, алей, і проведення різноманітних конкурсів на екологічну тематику, і організація конференцій, лекцій на тему охорони природи.

Раніше ця дата була днем проведення Стокгольмської конференції, яка дала старт екологічній програмі ООН - UNEP(United Nations Environment Network). Зараз ця программа є головним ідеологом проведення Дня довкілля у всьому світі. З 1998 року, згідно з Указом Президента України, в нашій державі щорічно відзначають цей день  як підтримку громадських організацій, що займаються охороною навколишнього середовища і ядерної безпеки України.

Цього року  День благоустрою в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  було оголошено на  12 квітня. І хоча дощова погода  перешкодила проведенню в районі організованого масового суботника, більш як 120 підприємств, установ, організацій, навчальних закладів району  провели  санітарну очистку  та впорядкування територій населених пунктів.  Біля трьох тисяч  наших земляків працювали на вирубці порослі на придорожніх смугах, прибирали прилеглі та прибудинкові території, упорядковували  кладовища і  братські могили.. Ліквідовано 31 несанкціоноване сміттєзвалище, висаджено  555 дерев  та 100 кущів, висіяно газони та квітники .

З настанням погожих днів роботи буде продовжено.