Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Тренінг з написання грантових проектів

30-31 березня відбувся  дводенний семінар-тренінг «Підготовка проектної пропозиції», який організувала Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.  Захід проходив у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Вінницької області. В семінарі взяли участь  відповідальні за написання грантових проектів структурних підрозділів райрад та адміністрацій, зокрема головний спеціаліст відділу організаційного та методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Віта Коваль.

У своєму виступі  керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк зазначив, що нині проектна діяльність – важлива складова для розбудови нашого суспільства. В Європі залучення коштів неможливе без проектної роботи. Адже такі вкладення є більш конкретними, зручними для звітності та ефективнішими.

- Одним з головних напрямів діяльності ВОАОМС є побудова «грантової вертикалі» - щоб в кожній громаді було 2-3 особи, відповідальні за грантову діяльність та залучення коштів в громаду, - зазначив Віктор Васильович. Важливим завданням Асоціації він зазначив навчання таких осіб щодо написання якісних проектів та пошуку механізмів їхньої реалізації.

Експерти Асоціації завжди готові допомагати та консультувати з питань грантової діяльності і залучення коштів. 

Тренерами зазначеного заходу є фахівці, які мають великий досвід написання іреалізації проектів, - Олександр Мельник та Наталя Гижко. Протягом двох днів відповідальні особи за грантову діяльність  вчитимуться, як правильно обґрунтовувати проблему, визначити мету, завдання, планувати діяльність, здійснювати моніторинг та оцінку, формувати бюджет і створювати  якісні конкурентні проекти. Окрім теоретичної частини, тренери передбачили багато практичних завдань та робіт в групах.