Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Тренінг для координаторів районних ресурсних центрів громад

16 квітня 2015 року в приміщенні конференц-залу  «Касабланка» в м. Вінниці за безпосередньої організації Вінницького обласного підрозділу впровадження спільного Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» ( МРГ – ІІІ) відбувся семінар - тренінг для координаторів районних ресурсних центрів громад на тему: «Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, ІІІ фаза: особливості впровадження задля побудови ефективного партнерства та досягнення спільних результатів». У роботі семінару взяла участь керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тимчишена Наталія Дмитрівна.

Із шляху соціальної мобілізації громади щодо участі в міжнародних грантових проектах, особливостями провадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у ІІІ фазі ознайомила присутніх координатор Вінницького обласного підрозділу впровадження проекту Анастасія Ланіна.

Питання організації роботи районних ресурсних центрів були ключовими у виступі координатора цього ж підрозділу Наталії Карпенко.

Координатор ресурсного центру зі сталого розвитку Вінницького КНТЕУ Наталя Махначова зосередила увагу присутніх на можливості взаємодії ресурсних центрів громад з ресурсним центром зі сталого розвитку інституту.

На особливостях розробки та впровадження мікропроектних пропозицій, ролі районного ресурсного центру у процесі підготовки, проведення тендерних процедур та реалізації проектів зупинився у своєму виступі інженер проекту Микола Коломієць.

Учасники семінару-тренінгу залишились задоволеними, що отримали слушні поради, цінні настанови щодо впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на місцях, відповідно до обраних напрямів його реалізації.