Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Свято представницької гілки влади

Посадові особи місцевого самоврядування району, депутати місцевих рад , ветерани місцевого самоврядування  зібралися 7 грудня  в актовій залі адмінбудинку  на урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 Саме цього дня, ще в 1990 році, коли Україна перебувала у складі Радянського Союзу, був прийнятий закон про місцеве самоврядування. Відзначати свято почали вже у Незалежній Україні з 2000 року.

Розпочалося свято з вітального слова голови райдержадміністрації Валентина Панчука, який привітав усіх учасників урочистостей  та подякував за високий професіоналізм і спільну роботу задля успішного соціально-економічного розвитку району.

У своєму виступі голова районної ради Петро Тамбовцев  наголосив, що свято народовладдя – День місцевого самоврядування – спонукає усіх нас до ще більшого піклування про наш спільний дім – Україну, та побажав усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам рад різних рівнів і скликань, ветеранам самоврядності міцного здоров’я, наснаги і успіхів у виконанні важливих представницьких функцій, гараздів у родинах, міцної віри і невичерпного оптимізму в утвердженні високоавторитетного і самодостатнього місцевого самоврядування в Україні.

Голови райдержадміністрації та  районної ради за сумлінну працю, значний особистий внесок  у вирішення проблем регіонального розвитку, втілення демократичних  засад  самоврядності територіальних  громад, сумлінне служіння  народові України, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування вручили Почесні грамоти Крижопільської райдержадміністрації і районної ради ветеранам органів місцевого самоврядування району, депутатам  районної ради, сільським головам та секретарям, бухгалтерам, землевпорядникам місцевих рад району, працівникові виконавчого апарату районної ради.

На завершення учасників урочистостей вітали святковим концертом, який організовано силами працівників районного Будинку культури.