Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

свято Першого дзвоника

 

1 вересня в школах селища та району традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, які переступили поріг школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Для  випускників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Привітати вчителів, школярів та їх батьків з початком нового навчального року у школи завітало керівництво  району.

В урочистих лінійках у навчальних закладах району з нагоди Дня знань взяли участь голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, заступник голови районної ради Іван Русін, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

В районі у цей святковий день побували Олена Чорна – заступник начальника Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та Тетяна Лісогурська – заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи  Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховання управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи

Свято відкрилося Державним Гімном України. Усім, хто розпочав новий навчальний рік шановні гості побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. Цей святковий день не обійшовся також без подяк і нагород. Кращим з кращих були вручені грамоти,а школи отримали подарунки.