Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Свято людей в білих халатах

 

13 червня 2019 року, напередодні професійного свята фахівців галузі охорони здоров’я вітали керівники району – голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

Серед гостей також був  депутат обласної ради Геннадій Вацак. Урочистості відбулися в у районному Будинку культури.

Керівники району нагородили кращих медиків грамотами райдержадміністрації та районної ради.

У своїх вітаннях очільники району наголосили, що « професія лікаря - це саме та професія, яку кожен з нас відчуває на собі від моменту народження і до останнього дня життя, Професія, яка  заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу,  слова вдячності за працю, відданість професії, врятовані життя, збережене здоров’я.

Обсяг   кошторисних призначень   по галузі «Охорона здоров’я» за 2018 рік склав 41 млн 600 тис.  грн, що майже на  9млн  грн, або на 26, 8 % більше проти планових показників.

У рамках медичної реформи  в  районі  розпочалася реалізація таких проектів:

- Нове будівництво Городківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини,  вартість даного проекту становить більше 10,5 млн   грн;

- забезпечення даної амбулаторії спеціалізованим автомобільним транспортом, на що заплановано 563 тис.грн;

- забезпечення даної амбулаторії всім необхідним оснащенням відповідно до сучасних вимог, загальна вартість якого становить майже 7,5 млн   грн.

Загалом на реалізацію цих заходів заплановано використати майже 18,5 млн   грн. (з них 90 % - фінансування з державного бюджету та 10 % – з районного). Закінчення реалізації цих проектів планується в 2019 році.

  На районному рівні у 2017 – 2018 роках було використано кошти на:

  • ремонт Крижопільської ЛА ЗПСМ в сумі 427,7 тис.грн;
  • ремонт цифрового флюрографа в сумі 624,0 тис.грн;
  • придбання сучасного реанімобіля з медичним обладнанням вартістю 1,7млн.грн;
  • капітальний ремонт паталого-анатомічного відділення в сумі 369,0 тис.грн;
  • а також на електрокардіограф, апарат штучної вентиляції легень, гінекологічне ліжко-трасформер, енергоефективні котли та реконструкцію системи тепломережі в ОЛІЛ, енергозберігаючі вікна в пологово-гінекологічному, хірургічному та ренген блоці.

Для поліпшення матеріального та технічного оснащення медичних закладів та покращення якості медичних послуг  в закладах первинного та вторинного рівнів в районі реалізовуватимуться впродовж 2019-2021 років ще 10 проектів, загальна вартість яких перевищує 25 млн грн.

З них, на сьогоднішній день, уже реалізовано проект по закупівлі лапараскопічної стійки з обладнанням, на що витрачено більше 1,2 млн грн. А також виділено кошти на підготовку спеціалістів для роботи на такому обладнанні,  для лабораторії закуплено автоматичний біохімічний аналізатор – 565 тис.грн.

У першочергових планах -  придбання медичного обладнання для ОЛІЛ:

  • фетального монітора, вартістю майже 100 тис.грн,
  • фотолампи для новонароджених вартістю більше 50 тис. грн,
  • фіброгастроскопа вартістю майже 600 тис. грн,

 - дефібрилятора, вартістю 124 тис грн,

 І надалі:- палатного рентгенапарата, вартістю 198/ тис.грн,

- дихального наркозного апарата, вартістю 370 тис. грн,

- УЗД-апарата з 5 датчиками, вартістю 1,5 млн грн,

- кисневого концентратора, вартістю 128 тис.грн,

- гематологічного аналізатора, вартістю 235 тис. грн.

Також на забезпечення медичних працівників службовим житлом заплановано закінчення будівництва восьмиквартирного житлового будинку в смт Крижопіль по вул. О.Савченка. Вартість даного проекту становить біля 5,5 млн. грн. При Городківській амбулаторії також облаштовується квартира для лікаря.