Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Святкували ювілей Крижопільської районної дитячо юнацької спортивної школи

 

7 вересня  2019 року в актовій залі  Крижопільської школи естетичного виховання відбулося урочисте зібрання, присвячене  50-річчю створення Крижопільської районної дитячо-юнацької спортивної школи, яка розпочала свою роботу 1 вересня  1969 року. Далі дійство перемістилося до приміщення ДЮСШ.

З доповіддю виступив директор ДЮСШ Володимир Васильович Чекурда, згадав кращих випускників з 1-го по 50-й випуск, тренерів, які досягли  успіхів у роботі, працюючи в ДЮСШ.

За 50 років  спортивну  школу закінчили 1032 учні. Окремі її випускники досягли значних результатів у спорті, багато обрали  професію тренера чи вчителя фізичної  культури, значна частина випускників займали і займають  на сьогодні керівні посади.

За 50 років Крижопільська ДЮСШ виховала значну плеяду знаменитих спортсменів, зокрема:

  • Анатолій Крохмалюк – чемпіон Радянського Союзу з бігу на 10000 м. Рекорсмен України з бігу на 5000 м. Майстер спорту міжнародного класу.
  • Павло Швець – чемпіон Радянського Союзу з волейболу серед команд Збройних Сил. Майстер спорту.
  • Віталій Пан – чемпіон світу з пауерліфтингу. Майстер спорту з міжнародного класу.
  • Микола Доліщук – чемпіон України з легкої атлетики. Учасник Всесоюзної спартакіади учнів, що проходила у м.Ташкент.
  • Валентина Сула – рекордсменка області, призер чемпіонату України з стрибків у висоту . Майстер спорту.

Чемпіони України з волейболу:

  • Богдан Голик, Ярослав Тиндюк, Вадим Олійник, Василь Лавренюк, Андрій Яковунець.
  • Чемпіони України з важкої атлетики – Дмитро Піхновський, Роман Байдацький, Вікторія Гонтар.

На свято завітали почесні гості: заступник голови райдержадміністрації, випускниця ДЮСШ – Валентина Круць, яка виступила з вітальним словом; начальник відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської РДА - Валерій Кушнір, працівники та ветерани відділу освіти, молоді та спорту РДА .

Почесними гостями  на святковому зібранні були  випускники минулих років та тренери: Василь Максимович Митурич, Анатолій Васильович Крохмалюк, Володимир Миколайович  Шинковий, Лариса Михайлівна Сивобородько, Микола Миколайович Доліщук (який для поповнення матеріальної бази школи виділив сто тисяч гривень), Володимир  Олександрович  Рясний, Іван Фабіянович Андрусяк, Іван Макарович Паращук, Сергій Борисович Паращук.