Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Святкували День фермера

19 червня в районному Будинку культури пройшла зустріч керівництва району з головами фермерських господарств. Фермери району, члени їхніх родин, які теж прийшли на зустріч, приймали вітання з професійним  святом – Днем фермера.

Усіх учасників зустрічі щиро привітав голова райдержадміністрації Валентин Панчук. У своєму виступі він відзначив кроки держави щодо підтримки фермерів, назвав кращі фермерські  господарства, де торік досягнуто найкращих результатів. Це господарства:     

- Капріци Андрія Олександровича, де  зібрано по 74,5 ц/га озимої  пшениці,  116 ц/га кукурудзи,  39,0 ц/га соняшнику;

- Швеця  Володимира Івановича - по 81,5 ц/га кукурудзи;

- Кошового Олега Васильовича - по 77,0 ц/га озимої пшениці, 120 ц/га кукурудзи та по  40 ц/га  соняшнику;

- Бабійчука  Володимира Федоровича - по 63,3 ц/га озимої  пшениці,  120 ц/га кукурудзи,  44,2 ц/га соняшнику.

Названі фермери нагороджені Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Їх нагородженим вручили керівники району – голова районної державної адміністрації Валентин Іванович Панчук та голова районної ради Петро Серафимович Тамбовцев.

Вітання з нагоди Дня фермера учасники свята приймали також від  голови районної ради Петра Тамбовцева, який пригадав етапи становлення і розвитку фермерського руху на теренах Крижопільщини, відзначив їхній вагомий внесок у благоустрій населених пунктів та соціально-економічний розвиток територіальних громад району, висловив сподівання на ще тіснішу співпрацю, наголосив, що велике представництво фермерів у місцевих радах різного рівня є свідченням поваги суспільства до наших хліборобів.

 

Від Асоціації фермерських господарств Вінниччини присутніх вітала її голова,  заступник керівника апарату обласної ради Інна Кухарчук.

Привітали учасників зустрічі також голова Асоціації фермерських господарств району, депутат Вінницької обласної Ради Володимир Василишин, голова фермерського господарства «Заграва», депутат районної ради Володимир Кубаль.

Учасники художньої самодіяльності району подарували фермерам великий святковий концерт.