Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Святкувала малеча

Другий тиждень вересня у нашому районі ознаменувався двома гарними подіями: відкриттям дитячого садка у селі Дахталія та святкуванням ювілею дитсадка №6 у селищі Крижопіль.

Відновлення роботи дитячого навчального закладу стало святом для усієї громади, на яке завітали голова районної державної адміністрації  Валентин Панчук, заступник голови районної ради Іван Русін, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Кушнір, меценати: генеральний директор ПрАТ «ПК «Поділля» Олександр Гавріш, депутати районної ради Анатолій Кречківський, Олександр Кравець, Андрій Капріца, депутат сільської ради Олег Кошовий та ще багато поважних гостей.

- Якщо відкривається садочок, то це означає, що село живе і буде жити: адже малечі потрібен належний догляд, а батькам - вільний час для роботи,- зазначив у своєму вітальному слові Іван Русін. - І від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства. Я впевнений, що дахталійські діти під надійною опікою і захистом завдяки працелюбності, наполегливості, організаторським здібностям, принциповості вашого сільського голови Мазурика Василя Пантелеймоновича та його постійному бажанню покращувати якість життя односельчан.

А  той, хто береться за добру справу, завжди відчуває підтримку громади і влади. І наша робота, робота місцевої влади, направлена на те, щоб розвивався кожен населений пункт району і не існувало вислову „неперспективне село.”

На кінець робочого тижня у дошкільному закладі №6, що в райцентрі, пройшли урочистості. Присвячені вони були ювілейній даті – 30-річчю з дня відкриття дитячого садочка.

Колектив дошкільного закладу щиро вітали заступник голови райдержадміністрації  Валентина Круць, заступник голови районної ради Іван Русін, селищний голова Олександр Третьяков, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Кушнір, завідуюча ДНЗ Світлана Карплюк.

Вітали також батьки, вихованці минулих років та ті, що сьогодні виховуються у дошкільному закладі – а це 100 діток.

Як і годиться, у цей день колектив працівників закладу, дитячий колектив отримали подарунки: від районної державної адміністрації та районної ради, селищної ради, від акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля», колективу школи №2, де вихованці дошкільного закладу продовжують навчання та виховання, багатьох інших небайдужих людей.

30 років – це ніби й небагато, але, ходять до садочка  уже діти колишніх вихованців, а ще рік-два – то й підуть їхні онуки. І не переривається оця ниточка поколінь. «Тож хай завжди буде радісно і весело у  дитсадку «Веселка»!» - бажали ювілярам.