Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Святкувала Буша!

 

13 січня на площі державного історико-культурного заповідника «БУША»  Ямпільського району відбувся обласний мистецький проект «Різдво в Буші».  В рамках заходу кожний район області представив різдвяні виставкові світлиці, в яких господар з господинею пригощали гостей кутею та різдвяною випічкою. Крім того, відбулась виставка-ярмарок «Різдвяні подарунки» за участю майстрів з різних видів народного мистецтва.

Під час офіційного відкриття мистецького проекту з вітальним словом виступили голова обласної ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова Ямпільської райдержадміністрації, депутат обласної Ради Михайло Вдовцов, голова районної ради Сергій Гаджук, Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл та митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт.

Керівники області, депутати обласної ради, голови районних рад та адміністрацій, начальники відділів культури райдержадміністрацій, гості та запрошені оглянули виставкові світлиці районів.

На мистецькому проекті у Буші від нашого району було представлено  виставкову різдвяну світлицю з виробами народних умільців з новорічно-різдвяним змістом: ляльки-мотанки (Ганна Лагуна), соломоплетіння (Володимир Прищепко), газетоплетіння (Тетяна Вередін), вишиванки, килимарство та інші.  

Перед присутніми на святкуванні заспівали, заколядували та защедрували кращі народні аматорські гурти районів області,  серед них - співочі колективи «Кряжани» і «Молодички» Крижопільського району.

Керівники нашого району Валентин Панчук та Петро Тамбовцев були організаторами та активними учасниками презентації району на святі. Вони разом із зведеним гуртом «Молодички» та «Кряжани» виконували запальні щедрівки та колядки.  Вони ж і як господарі з господинями (Аллою Малютяк та Оксаною Кройтор) в національних костюмах у світлиці зустрічали, вітали та частували гостей.