Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Святкуємо Різдво Христове

Вже багато століть український народ святкує Різдво Христове – одне з найкращих свят, що дуже шанується нашими співвітчизниками. Різдво являє собою чудове свято, що поєднало в собі найкращі християнські традиції та язичницьку обрядовість, яку донесли до наших часів наші предки. Саме таке поєднання зробило це світо найнароднішим, найвеселішим, таким, що запам’ятовується надовго і залишає слід у душі кожної людини. В колядках і піснях славлять господарів хати, бажають їм щедрого здоров’я, заможності та щастя.
І дуже приємно, що ці звичаї зараз відроджуються. Доброю традицією для крижопільчан стало відзначення цих світлих і радісних свят у колі всієї громади - фестиваль «Різдвяне диво»  ми проводимо вже вп’яте.

Різдвяний колорит та святкову атмосферу 17 січня 2017 року відчули  жителі та гості райцентру. На площі перед районною державною адміністрацією та районною радою усіх крижопільчан з Новорічними та Різдвяними святами тепло вітали  керівники району - голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев. Вони відзначили, що саме такі творчі заходи допомагають нам зберігати українські народні традиції,   долучатися до джерел народної творчості, відчувати одвічний  зв'язок з культурою і звичаями наших предків.

Із словами вітання виступили також священики - благочинний району  протоієрей отець Миколай та настоятель римсько-католицької церкви в Городківці та Крижополі отець Едуард.

У заході взяли участь аматори районного Будинку культури, колективи сільських територіальних громад, які виконували як популярні, так і старовинні колядки, щедрівки, народні пісні.

Святковий захід пройшов за підтримки акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля». Усіх, хто завітав на свято, працівники ПрАТ ПК «Поділля» пригощали смачною юшкою, кращі виступи колективів відзначили подарунками, дітей, виконавців колядок та щедрівок, яких у цей день було дуже багато, пригощали солодощами.