Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Святкові заходи з нагоди 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України

На Крижопільщині пройшли святкові заходи з нагоди 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Урочистості проходили на центральній площі селища за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади району, органів місцевого самоврядування, осередків політичних партій, громадських та релігійних організацій, громадськості району.

Розпочались вони урочистим підняттям Державного прапора на флагштоці перед районною державною адміністрацією та районною радою. Право його підняти було надано Кісницькому сільському голові Людмилі Гижко та слюсару Крижопільського цукрового заводу ПрАТ ПК «Поділля», учаснику АТО Сергію Тофану.

З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Валентин Панчук, який зазначив: «День незалежності - це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Пишаймося, що маємо цей День. День, який для всіх прийдешніх поколінь буде благословенням на добру долю! Адже у цій визначній даті вкарбована терниста дорога нашого народу, який так довго йшов до волі».

«Пам’ятаймо про героїчних предків, які вибороли нашу Незалежність, і нехай цей величний день національного братання надихне нас великою вірою у близьку перемогу України над московським агресором. Бережімо та  примножуймо славу українських героїв і будьмо готові завжди відстояти свободу рідного краю!», - закликав учасників урочистого заходу керівник району.

З нагоди Дня незалежності України ряд трудових колективів та представників різних галузей виробництва занесено на районну Дошку пошани. Їм керівники району вручили свідоцтва.

Також відзначено кращих працівників промисловості, сільськогосподарського виробництва, соціальної, гуманітарної та інших сфер. Їм вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грошові премії. 

Від учасників урочистого заходу до пам’ятника Тарасу Шевченку, Меморіалу загиблим у Другій світовій війні, пам’ятного знака «Борцям за волю України», пам’ятника на честь крижопільчан, які загинули на Сході України, відстоюючи територіальну цілісність держави, - покладено корзини живих квітів.