Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Сприяння суб'єктам малого і середнього підприємства

29 червня 2017 року відбулось засідання першого етапу конкурсної комісії з відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів. Цей конкурс проводиться в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Агенція регіонального розвитку Вінницької області здійснює організаційне забезпечення конкурсного відбору, а головним розпорядником коштів є Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

До складу конкурсної комісії увійшли перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, представники Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Агенції регіонального розвитку Вінницької області, ГО «Вінницький бізнес-клуб», Державної казначейської служби у Вінницькій області та Департаменту фінансів облдержадміністрації.

До першого етапу конкурсного відбору подали свої заявки та бізнес-плани такі компанії: фермерське господарство «Бонд Агро», ТОВ «Літинський м’ясокомбінат» та ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин». Після детального розгляду заявок та бального оцінювання інвестиційних проектів за визначеними критеріями, всі три заявники були підтримані конкурсною комісією.

Відповідно до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малих та середніх підприємств для реалізації інвестиційних проектів комісія визначала відповідність проектів таким критеріям: обсягу прибутку та рентабельності виробництва, відповідність проекту пріоритетам, строку його окупності, кількості додаткових робочих місць, які створено або планується створити та інші.

Крім того, оголошено про початок другого етапу конкурсного відбору, згідно з яким підприємці можуть до 1 серпня 2017 року подати документи для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на реалізацію інвестиційних проектів.

Прийом документів здійснює Агенція регіонального розвитку Вінницької області у робочі дні з 9.00 до 18.00 години за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната 125, тел. (0432) 50 85 80, 57 57 28.