Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Схід села Вербка

 

27  лютого 2020  року відбулися загальні збори громадян територіальної громади           с. Вербка. На зборах були присутні:  жителі територіальної громади, депутати сільської  ради, голова Крижопільської районної ради Тамбовцев Петро Серафимович,  депутат керуючий СГД «Вербка «ПрАТ ПК «Поділля», депутат районної ради Білявський Юрій Іванович, представник ПрАТ ПК «Поділля» Світлана   Михайлівна Рибак.

            Сільський голова  Василь Павлович Насадюк у своєму звіті підсумував результати своєї роботи та органів місцевого самоврядування в цілому. Відмітив виконання місцевого бюджету за 2019 рік, який виконано на 118,68 % , що дало змогу покращити матеріальну, технічну, культурну базу об’єктів соціальної сфери та намітив плани на 2020 рік..

           За звітний період Вербською сільською радою проведено  7 сесій Вербської сільської ради 7 скликання, де прийнято 104 рішення, 12 засідань виконавчого комітету сільської ради, прийнято 42 рішення, видано довідок – 536, вчинено нотаріальних дій -71,  проводилася реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, та виконуються, надаються    інші  надані нам повноваження.

          Відповідно до Порядку міністерства аграрної політики та продовольства України на протязі 2019 року сільською радою проводився прийом документів на дотацію фізичним особам за вирощування молодняка ВРХ, який народився у домогосподарствах фізичних осіб та набутий шляхом переміщення від інших власників  до тринадцятимісячного віку, всього в 2019 році скористалися правом на отримання дотації 61 житель, де оформлено  152 гол. ВРХ за що вже  ними отримано 249 тисяч 100 грн. 

            Станом на 01.01.2019 року відповідно до перепису  в  домогосподарствах утримується  всього ВРХ – 348 гол. , в тому числі  корів 187- гол. , свині 144 гол. , кози – 60.

        В 2019 році  по Вербській сільській раді 62 чоловік  скористалося оформленням житлової субсидії, з них отримали 38 чоловік на суму – 70 тисяч 932 грн.

      Також зазначив, що  в 2020 році Вербська сільська рада взяла участь у  шістнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінницької області, де стала переможцем проєктів «Сучасна їдальня – забезпечення здоров’я дітей у школі», загальна вартість проєкту склала 166724 грн,  Тепло зберігаємо – духовність розвиваємо», загальна вартість проєкту – 249445 грн.

        Всього за 2019 рік Вербською сільською радою передано коштів на фінансування установ у вигляді іншої субвенції районному та державному бюджету в сумі 508 тис. 58 грн.

         Вирішувати всі проблеми села, пов’язані з матеріальними затратами, сільській раді, звичайно, не під силу. Сільський голова висловив тверде переконання, що разом з небайдужими жителями села, депутатами, членами виконавчого комітету, з допомогою районної адміністрації, ради, дирекції  ПрАТ ПК « Поділля» ми зможемо і будемо робити все для того, щоб наше село було прекрасним.

Перед присутніми на зборах виступив голова районної ради Тамбовцев Петро Серафимович, який коротко ознайомив з роботою районної ради  за минулий рік, щодо планів та перспектив району на поточний рік в системі децентралізації, медичної реформи, та надав відповіді на задані питання.

На завершення сільський голова  висловив  слова вдячності жителям громади, районній адміністрації, районній раді, дирекції ПрАТ ПК «Поділля», депутатам різних рівнів, керівникам  установ та організацій за їхню співпрацю, порозуміння, побажав мирного неба, здоров’я і всяких гараздів.