Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Схід села - у відремонтованому Будинку культури

 

На березень усі громади району запланували загальні збори громадян за місцем проживання, на яких підсумовують зроблене у минулому році та визначають пріоритетні завдання на поточний рік.

Такі підсумки 10 березня 2018 року підбила Дахталійська територіальна громада на чолі з сільським головою Василем Мазуриком. 2017 рік для громади став чи не найврожайнішим у плані залучення позабюджетних коштів. Завдяки участі у 14-му обласному та 1-му районному конкурсах проектів розвитку  територіальних громад були залучені чималі кошти з державного бюджету ( дякуючи народному депутатові Юрію Македону), з обласного і районного бюджетів, благодійні кошти наших господарюючих структур: ПрАТ «ПК «Поділля», СПП «Кісниця», ФГ «Флора», ФГ «Кравець», ФГ «Кошовий».

         В залі, у якому проходило зібрання, місць не вистачало – адже завдяки залученим коштам вдалося капітально відремонтувати приміщення сільського Будинку культури, зробити опалення, поміняти електропроводку. Керівником СБК Оленою Костенко та місцевими аматорами сцени було дано прекрасний концерт. Від оплесків глядачів інколи навіть не було чути ведучих.

         На початку зборів керівники районної ради та райдержадміністрації Іван Русін та Валентина Круць привітали сільського голову В.Мазурика з днем народження і побажали іменинникові подальших успіхів у всьому.

         У своєму звіті Василь Пантелеймонович, зокрема, зазначив: 2017 рік для громади буде пам’ятним ще й тим, що у вересні відкрили після капітального ремонту дитячий садок на 18 місць. Витратили немалі кошти, але для майбутнього України,  для підростаючого  покоління, врешті-решт для щасливого  дитинства – воно того варте. Провівши співфінансування з Крижопільським РайДУ, спільними зусиллями відремонтували відрізок дороги з с.Дахталія до с.Мар’янівка. За кошти районної ради закуплено дитячий майданчик та збудовано паркан біля ДНЗ с.Дахталія.

         Плани на 2018 рік – це  ремонт доріг,  вуличне освітлення,  благоустрій прибудинкових територій установ та домогосподарств. Особливу увагу сільський голова звернув на благоустрій кладовищ. І найголовніше – це розпочати велику роботу по будівництву водогону в селі, яке останнім часом потерпає від нестачі води у криницях.

         На завершення Василь Мазурик щиро подякував усім односельчанам за допомогу, розуміння та підтримку.

За матеріалами Дахталійської сільської ради