Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Схід села у Павлівці

 16.03.2018 року  відбулися збори (схід) громадян села Павлівка.

 На  порядку денному було питання :  Звіт сільського голови про свою  роботу та виконкому Павлівської сільської ради  за  2017 рік.

               На зборах були присутні  громадяни за місцем проживання в кількості  75 чоловік,  запрошені  - Круць Валентина Афанасіївна – заступник голови

 Крижопільської РДА,     Дейлик Ніна Тимофіївна – депутат районної ради,

 Самборський Віталій Володимирович -  зам.директора філії «Заболотне»,       Чепіль Світлана Яківна – головний редактор районного радіо «Новини Крижопілля».

          Сільський голова Загон В.І. прозвітував  про пророблену роботу в 2017 році. Проводилися роботи по благоустрою населеного пункту , на що було виділено 70.8 тис грн. з місцевого бюджету,  кошти витрачалися на упорядкування кладовища , ямковий ремонт доріг, на огорожу біля Будинку культури  та старого дитячого садка, також надавалася допомога учасникам АТО , на лікування громадянам; на соціально-культурні заходи ,які проводилися, було виділено  14 тис.грн .

       Також сільська рада  співпрацює з Павлівським НВК,а саме на харчування дітей було виділено 13,7 тис.грн. з місцевого бюджету.

       Спільними зусиллями Крижопільській лікарні була надана допомога у заготівлі картоплі та овочів , було зібрано 820 кг, перераховано на реанімобіль 15 тис.грн.

       Були окреслені основні завдання на 2018 рік  :

  • Ремонт доріг з твердим покриттям по селу;
  • Ремонт покрівлі та частково самої будівлі  Будинку культури;
  • Встановити огорожу в центрі села
  • Ремонт водонапірної башти (біля  НВК)

Велика надія на допомогу в цьому на ПрАТ «ПК «Поділля», а саме планується проведення цих робіт за рахунок коштів соціальної програми.

У своєму виступі Самборський В.В.- зам. директора філії «Промінь» повідомив, що ПРАТ «ПК»Поділля »  в 2017 році  виплатив орендної плати своїм пайовикам  пшениці 168 т, цукру 6,1 т, борошна 0,45 т,  в грошовому вигляді виплачено більше мільйона гривень. За рахунок соціальної програми  в 2017 році  було зроблено ремонт школи на суму 85,2 тис грн. Виплачувалася  медична страховка  на суму 128 тис.грн.

     В цьому році надіємось співпрацювати з сільською радою над вирішенням всіх проблем , які будуть виникати у вас.

 Круць В.А. – заступник голови  Крижопільської  РДА – у своєму виступі повідомила, що районна адміністрація працює над  всіма проблемами ,що були озвучені на цих зборах.

               Сільські ради брали участь у конкурсах   по написанню проектів, зокрема ваша громада також. Були залучені  кошти інвесторів, завдяки чому вдалося провести багато робіт.  Тому потрібно брати участь у написанні проектів. 

              У 2018 році планується ремонт доріг і надіємось, що це питання буде вирішено також і у вас.

              Зараз йде реформа медицини , тому всі повинні укласти угоди з сімейними лікарями,    в районі працює  програма  «Доступні ліки», де люди отримують ліки за рахунок держави.

               Розпочалася весняна акція з  благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів, тому беріть  активну участь в цьому,- закликала Валентина Афанасіївна.

    

 Виступили громадяни села : депутат сільської  Рутковський Ю.В.,  член виконкому Пилявська Т.І.,  житель с. Павлівка Торбинський А.І. , котрі відмітили роботу сільського голови  проведену за 2017 рік. як задовільну

          

 За матеріалами Павлівської сільської ради