Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Схід села Соколівка і Левків

 

В суботу, 02 березня, голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев зустрілися з громадами сіл Соколівка та Левків.  Жителі сіл слухали звіт сільського голови Олександра Мельника.

Зустріч розпочалася з демонстрації фільму «Вінниччина 2018. Є що сказати!».

Далі Валентин Іванович розповів присутнім про діяльність виконавчої влади району, успіхи крижопільчан у 2018 році у різних сферах життєдіяльності.

Зокрема, відзначив, що, не дивлячись на прогнози скептиків щодо результатів реформування медичної галузі, її мережу в районі збережено. Видатки з районного бюджету на медицину становлять 3-5 відсотків. Це і закупівля обладнання, і заробітна плата медпрацівників. За державними програмами на лікування деяких захворювань ліки відпускаються із знижкою.

За останні роки дуже багато зроблено в галузі освіти. Насамперед, це  енергозберігаючі заходи: придбання та встановлення нових котлів, заміна вікон та дверей, перекриття дахів. А ще – будівництво спортивних майданчиків. Утворено чотири опорні школи.

Назвав деякі цифри, що характеризують стан справ в районі. Це високий урожай зернових – зібрано 190 тис. тонн, вироблено 171 тис. тонн цукру і посіви цукрового буряка буде збільшено з 5,5 тис. га до 11 тис. га, середня зарплата по району складає 11232 грн.

На зустрічі йшлося також про проблемні питання, зокрема, про стан доріг. Зробленого тут недостатньо, тому влада району і надалі ставитиме ці питання перед державними органами, бо без їхньої підтримки тут не обійтись.

На завершення зустрічі голови закликали   у день виборів Президента України виявити свою активну громадянську позицію: прийти на виборчі дільниці і проголосувати за гідного кандидата.

 Ними також було відмічено низький рівень підготовки сільського голови до звіту за 2018 рік. Звіт проведено формально, без конкретного аналізу проведеної роботи та перспективного плану на 2019 рік. Питання, які ставили сельчани перед керівництвом, у вирішенні були у компетенції сільського голови. Також голови відмітили незадовільний стан сільських закладів культури.

Інформаціями, що стосуються соціального захисту громадян (надання субсидій та пенсійного забезпечення), доповнили керівника району начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Дерев’янчук та завідувач сектору з обслуговування громадян управління Пенсійного фонду Лариса Онищук.