Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів на території інших держав!

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці з дня виведення військ колишнього Радянського Союзу з республіки Афганістан.

У цей пам’ятний день звертаємося зі словами вдячності за мужність, патріотизм та вірність військовому обов’язку до всіх жителів району, кому довелося брати участь у локальних війнах та врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави, хто сьогодні відстоює свободу і незалежність нашої країни.

Адже подвиги учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не створити, не перекреслити і не забути. Про кожну краплю крові, кожну сльозу, які проливає наш народ, мають знати і пам’ятати нинішні й майбутні покоління.      

Світла пам’ять про тих, хто загинув під час бойових дій в Афганістані, на території інших держав, на Сході України повинна стати духовною підмогою для нас на шляху утвердження держави, суспільної консолідації незалежно від національності, політичних чи релігійних поглядів та переконань.

Щиро бажаємо усім миру, добра, щастя, міцного здоров’я, сил  та відваги у відстоюванні незалежної України, віри та впевненості в завтрашньому дні.

Голова районної державної            Голова районної

адміністрації                                   ради

Валентин Панчук                           Анатолій Стратієвський