Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Шановні школярі, педагоги, батьки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня знань! Це свято не лише педагогів і учнів, але і всіх, хто колись переступав поріг шкільного класу або студентської аудиторії

Початок нового навчального року завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. У цей святковий день від всієї душі хочеться побажати усім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів.

Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Впевнені, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Велика вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за  виконання такої відповідальної місії, як виховання патріотів Україи. Адже саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави її незалежність та цілісність.

Нехай новий навчальний рік порадує нас усіх великими успіхами і здобутками. А ще - миром у незалежній Україні. Розкриє перед  учнівською  молоддю нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а  батькам - упевненість у щасливій долі своїх дітей.

Голова районної державної                                 Голова районної ради

адміністрації

                Валентин Панчук                                              Петро Тамбовце