Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Шановні працівники освітньої галузі Крижопільщини!

Золотої осінньої пори вся Україна відзначає світле свято Вчителя. У цей сповнений квітів, посмішок, теплих вітальних слів день кожен  із нас згадує свою рідну школу, свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашої держави.

Учитель – це покликання і важка щоденна праця.  У ваших руках і доля кожної особистості, і доля держави. Від вашої праці значною мірою залежить не лише рівень освіченості і нашого суспільства, а й те, які духовні та культурні цінності будуть успадковані майбутніми поколіннями.

Хай у цей святковий день ваші серця переповнює надія на процвітання української нації, паростки якої ви плекаєте своїм серцем і розумом.
Від щирого серця зичимо вам справжнього людського щастя, міцного здоров'я, добробуту, віри у власні сили, миру і злагоди.

Голова райдержадміністрації         Голова районної ради

Валентин Панчук                            Анатолій Стратієвський