Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Сергія Свитка обрано головою Вінницької обласної ради

 

26 лютого на 2 засіданні 22 позачергової сесії Вінницької обласної ради 6 скликання таємним голосуванням головою Вінницької обласної ради обрано СЕРГІЯ СВИТКА,  голову обласного осередку Народного Руху України, депутата обласної ради, члена фракції  ВО "Батьківщина", кандидата сільськогосподарських наук, доцента.

За його кандидатуру проголосували 86 депутатів із 91-го присутнього на сесії . «Проти» - 4 депутати. Не взяв бюлетень для участі в голосуванні 1 депутат.

Кандидатура Сергія Михайловича Свитка, запропонована фракцією "Батьківщина", була єдиною, яка висувалася на цю посаду.

На Народних віче, які відбулись 22 та 24 лютого цього року кандидатуру Сергія Свитка одноголосно підтримав Вінницький Майдан, а також представники різних громадських організацій: Українського Козацтва, Української спілки ветеранів Афганістану, Громадського сектору Євромайдану, Громадської ради при обласній Раді.

- Я не маю права не виконувати волю тих, хто стояв на Майдані. Сподіваюсь на підтримку депутатського корпусу, фахівців, громадськості, – зауважив  Сергій Свитко після обрання.

Новообраний голова пообіцяв конструктивну співпрацю з усіма фракціями і депутатськими групами та заявив, що збирається зберегти усі попередні напрацювання.

Сергій Свитко озвучив присутнім програму дій на найближчий час. Серед пріоритетів назвав  наповнення бюджету, виплату зарплат та пенсій людям,боротьбу з корупцією.

– Я буду приділяти увагу усім галузям, але в першу чергу соціально-економічним питанням, - зазначив новий очільник обласної ради.