Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Семінар з грантової діяльності для працівників сфери культури

З метою активізації діяльності територіальних громад району у сфері написання грантових проектів, шляхом залучення інвестицій та додаткових ресурсів,  а також сприяння співпраці громадських організацій, місцевих рад, райдержадміністрації з міжнародними донорами та вітчизняними партнерами було організовано семінар-навчання щодо розвитку громад району за рахунок залучення інвестицій для працівників сфери культури, керівників громадських організацій району.

У семінарі взяв участь голова райдержадміністрації Валентин Панчук, який у своєму виступі  закликав керівників закладів культури, керівників громадських організацій   не залишатися осторонь та активізувати свою роботу у напрямку написання проектів. адже це,  один із реальних механізмів залучення коштів для вирішення проблем закладу.

Керівник Ресурсного центру розвитку громад Катерина Астапенко розповіла про діяльність та функції РРЦРГ, про основні напрямки фінансування проектів та детальні кроки по підготовці заявки на отримання гранту.

У обговоренні теми семінару також взяли участь начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Галина Магуран та головний спеціаліст відділу організаційного та методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Віта Коваль  зазначивши,  що основне завдання – пошук альтернативних шляхів фінансування для вирішення нагальних потреб і одним із таких способів є залучення додаткових коштів через участь у грантових програмах.

Про механізм написання проектів розповів Дмитро Тирса – спеціаліст селищної ради з впровадження інвестицій.

Учасники навчання познайомились із аплікаційною формою-зразком по написанню проектів на отримання грантів та заповнили анкети із визначення першочергових проблем закладу, який вони представляли.