Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Семінар по написанню грантових проектів

Написання   конкурсних проектів дозволило  громадам Вінниччини тільки в 2015 році залучити близько 21 мільйона грантових коштів на вирішення місцевих проблем. На Програму розвитку територіальних громад  виділено 6 млн грн  з обласного бюджету, окремо передбачаються  ресурси за програмою "Чиста вода". На грантовій основі виділяються кошти і на підтримку інституцій громадянського суспільства, громадських організацій. Також Вінницька область нині дуже активно працює над залученням міжнародних донорських організацій та реалізує низку спільних проектів у межах програм DESPRO, ПРОМІС, ПРООН/ЄС.

         Такі можливості для залучення позабюджетних коштів потрібно максимально використовувати і нам. Ось чому 18 жовтня  2016 року у приміщенні районного Будинку культури відбувся черговий навчальний семінар за участю керівників громадських організацій, завідувачів Будинків культури, бібліотек та керівників  закладів освіти на тему: «Розвиток громад Крижопільського району за рахунок залучення інвестицій».

Метою цього заходу було ознайомити учасників семінару з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування, навчити правильно формувати мету проекту, залучати партнерів, розраховувати бюджет та оформляти заявку на грант.         На нараді було піднято ряд важливих питань стосовно пошуку альтернативних шляхів фінансування для вирішення нагальних потреб територіальний громад району.

Зокрема,  про важливість участі в грантових проектах, а також активізацію діяльності громад та населення району в сфері написання та подачі проектів, програм і аплікаційних форм учасників наради інформувала  Катерина Астапенко - начальник відділу економічного аналізу, прогнозування та інвестиційної політики управління регіонального розвитку райдержадміністрації.

Про участь територіальних громад району в обласному конкурсі  проектів розвитку територіальних громад Вінниччини присутніх інформувала  Віта Коваль - головний спеціаліст відділу організаційного та методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради. Вона детально  і покроково  розповіла про умови участі та порядок підготовки якісної заявки  до обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, пообіцяла консультативну підтримку тим громадам, які будуть писати проекти на 14 обласний конкурс

Питання щодо складання та обґрунтування бюджету проекту до учасників наради довела Галина Магуран  -  начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації.

      Сам семінар проводився у вигляді діалогу. Кожен учасник наради  міг поділитись проблемними питаннями, які є в кожній організації, отримати методичну допомогу у написанні проектів.

Провели нараду голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.