Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Семінар по електронному декларуванню

З 1 січня 2017 року в Україні розпочався другий етап електронного декларування. Він триватиме до 1 квітня. За цей період свої електронні декларації повинні подати всі без винятку особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняні до них посадові особи та юридичні особи публічного права, зокрема:

– депутати всіх місцевих рад (сільські, селищні, міські, районні в містах, районні, обласні ради);

– посадові особи місцевого самоврядування 4-ї – 7-ї  категорій (у нашому випадку це: сільські та селищний голови, секретарі сільських рад,  посадові особи виконавчого апарату районної ради, виконкомів сільських та селищної рад).

З метою забезпечення вчасного подання та належного заповнення електронної декларації  21 лютого у актовій залі районної ради було   проведено навчання для депутатів районної ради, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників комунальних  закладів щодо особливостей заповнення електронних декларацій, яке пройшло під головуванням  заступника голови районної ради Івана Русіна. У роботі семінару взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Пастушенко, який надав ряд практичних рекомендацій стосовно подання е-декларацій.

Оксана Лапій  – керуюча Крижопільським відділенням Вінницької філії ПАТ КБ «Приватбанк» - ознайомила слухачів семінару з процедурою виготовлення електронного цифрового підпису.

 Начальник відділу правового забезпечення апарату райдержадміністрації Вікторія Котюжанська ознайомила з основними нормами Закону України «Про запобігання корупції»  щодо  заповнення та подання електронних декларацій у 2017 році,  обсягів декларування і відповідальності за неподання декларації або умисного приховування даних, можливості подання виправленої декларації суб’єктом декларування упродовж 7 днів після її подання, акцентувала увагу  на актуальних питаннях, що виникають у суб’єктів декларування при заповненні електронної декларації, а головний спеціаліст цього відділу Оксана Скалій презентувала  відеоурок з покроковою інструкцією щодо її заповнення.

 Учасники наради отримали  вичерпні відповіді на усі свої питання, а також методичні матеріали на паперових та електронних носіях.