Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Семінар для очільників територіальних громад

2 квітня 2014 року в  Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбувся короткостроковий семінар для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів. У проведенні семінару взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

У своєму виступі Сергій Свитко озвучив декілька важливих аспектів щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні та області,  наголосив на важливості питання реформування органів місцевого самоврядування.

На семінарі обговорювалися питання здійснення моніторингу щодо реалізації стратегій розвитку територіальних громад області до 2020 року, а також запобігання та протидії проявам корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. У семінарі взяли участь голова районної державної адміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Анатолій Стратієвський, селищний та сільські голови.