Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Щиро вітаємо вас із Днем Соборності України

Шановні крижопільчани!


          Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність.

          До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. На українських землях постала єдина Українська держава Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності. Прийняття Акту Злуки стало величною маніфестацією єднання східних та західних українських земель, виявом політичної консолідації національної еліти, днем народження єдиної незалежної соборної держави. 

          Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки  це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності, державності.

         Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України  відстоюють її єдність і неподільність українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв багато наших земляків-подолян.

Кожен з нас повинен замислитись, згадати історію і дійти висновку: розколи і розбрат – це шлях до поразки. Сила і перемога – тільки в єдності, у соборності наших душ.

Впевнені, що об’єднані ідеєю побудови демократичної держави, спільного європейського майбутнього, ми досягнемо мети.

  
         Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо вас із цим визначним державним святом і бажаємо вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, миру, щастя, добра, злагоди та глибокої віри у гідне майбутнє нашої рідної Крижопільщини та України.

Голова районної                                       Голова районної
державної адміністрації                            ради
    
В.ПАНЧУК                                                                                  П.ТАМБОВЦЕВ