Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Розвиток спорту як один з пріоритетів діяльності влади

12 червня в місті Ладижині відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Головував на засіданні голова обласної ради Анатолій Олійник участь у його роботі взяли  голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної ради Михайло Кременюк, депутати обласної ради, представники профільних департаментів облдержадміністрації, голови районних рад, райдержадміністрацій, сільські, селищні, міські голи та голови  об’єднаних територіальних громад.

Взяв участь у засіданні також і голова районної ради Петро Тамбовцев.

На  Координаційній раді було розглянуто стан реалізації в області державної політики в галузі фізичної культури та спорту і виконання заходів цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на  2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №49.

Серед пріоритетів державної політики у сфері фізичної культури і спорту особливе місце займає вирішення проблеми підвищення доступності занять масовим спортом для населення. У Національній доктрині розвитку фізичної культури і спорту зазначається, що першочергового значення набуває формування у громадян переконання у необхідності регулярного використання різноманітних форм фізичного виховання та масового спорту, – зазначив Анатолій Олійник.

Начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський виступив з презентацією реалізації в області соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

З презентаціями виступили начальники відділів з питань сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту – обласної організації ФСТ «Колос» АПК України Світлана Коновалова, обласної організації ФСТ «Динамо» України Валерій Кузьмін, Вінницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Геннадій Бочаров, обласного відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін, а також голови Вінницької районної ради Сергій Сітарський та Барської райради Михайло Піддубний. 

Голова обласної Ради Анатолій Олійник нагородив кубками та грамотами переможців і призерів обласної спартакіади депутатів усіх рівнів. У підсумку перше місце виборола Томашпільська районна рада, друге – Вінницька районна рада, а третє – Чечельницька районна рада. Анатолій Дмитрович отримав подяку від Балківської сільської ради Барського району за сприяння у розвитку територіальних  громад.

За результатами  обговорення виступів члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради напрацювали відповідні пропозиції щодо удосконалення виконання державної та обласної політики в галузі фізичної культури та спорту.