Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Розпочинається обговорення законопроекту щодо змін до Конституції України

         Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 17.04.2014 року “Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації влади”, робочою групою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено порівняльну таблицю до проекту Закону України “Про внесення  змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) ”.

      Пропозиції щодо змін до  Основного Закону України підготовлені з метою реалізації реформи місцевого самоврядування, Концепцію якої було схвалено Урядом 1 квітня 2014 року.

       На виконання  вищезазначеного розпорядження Кабінету Міністрів України, доручення Віце-прем’єр міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2014 року № 7/19-4905 та листа голови обласної ради від 07.05.2014 року №207-06-693, в районі розпочинається проведення  публічних заходів з обговорення змін до Конституції України за участю представників  органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, громади, громадських організацій.

     Запрошуємо усіх небайдужих взяти участь у обговоренні конституційних змін, які визначають  основи системи влади в країні і без яких неможливо провести реформу місцевого самоврядування та  реалізувати курс Уряду на децентралізацію влади в  Україні.

     Зауваження та пропозиції до законопроекту Ви можете надсилати  на електронну адресу Крижопільської районної ради krz_RR@mail.ru в термін до 27 травня 2014 року.

    Будемо вдячні за співпрацю.